Чому саме еко дизайн?

Collection Eco Design Elements And Icons

Екодизайн (екологічний дизайн ) спрямований на створення максимально комфортної обстановки , що наближає нас до природи при цьому створюючи безпечні та затишні умови для проживання. Суть даної стилістики в тому , що використовуються виключно екологічно чисті матеріали ( натуральні або перероблені ) . На рахунок побутової техніки , яка буде використовуватися , в інтер’єрі , так само є свої вимоги – екологічність , енергозбереження , придушення електромагнітних хвиль ( які призводять до ракових захворювань ) предмети інтер’єру підібрані з точки безпеки і практичності. А ще відмінною рисою є наявність вільного простору і багато світла. Колірна гамма теплих натуральних тонів , що позитивно позначатиметься на нервовій системі і психіці.

По суті екодизайн спрямований на те, щоб Ваше перебування в житло доставляло максимум задоволення і позитивно впливало на організм. Екологічний дизайн це абсолютна гармонія Вас та інтер’єру.

Напевно ви зараз задумалися про те , що даний вид дизайну так само відрізняється своєю високою ціною , адже в даний час стрімко розвитку науково-технічного прогресу , тільки й чути , що роз’їдається атмосфера , тануть льодовики , десь немає питної води , а Азію поглинув смог. Але екодизайн використовує не тільки матеріали , що дала нам мати природа . Тут так само використовуються матеріали які пройшли переробку і очищення .

У будь-якому випадку, якщо ви дійсно хочете піклуватися про здоров’я своїх близьких і приходячи додому , після міських забрудненої джунглів , перебувати в атмосфері , що насичена гармонією і живою енергією . Екологічний дизайн інтер’єру сприяє збереженню здоров’я , адже, по суті навколо буде все зроблено з дерева , металу, кераміки, натуральних волокон..

Екодизайн – це комфорт , практичності , корисність оточуючих речей , які не засмічують і не займають особистий простір , тільки корисні і потрібні речі. В інтер’єрі не повинно бути зайвих речей , таких речей , що лежать без діла , накопичують на собі пил і при цьому займають дорогоцінний простір в якому може розміститися чисте повітря необхідне нам для життя.