Вплив будівельних матеріалів на здоров’я

070811

При плануванні дизайну інтер’єру потрібно особливу увагу приділяти підбору використовуваних матеріалів. У гонитві за оригінальними відтінками та фактурами , ми не звертаємо увагу на їх екологічність. У наслідок чого, ми, наші рідні і діти, проживаючи в своєму рідному домі , постійно перебувають під впливом хімікатів , які випаровуються з усього, що нас оточує.

У такому будинку не може вже йти мова про його безпечність, він просто перетворюється на камеру смерті. Ви напевно й уявити собі не могли про те , що могли свідомо вибрати такі шкідливі будівельні та ремонтні матеріали для власного будинку.

Замінивши еколочний паркет на ламінат Ви свідомо встелили підлогу формальдегідом , який руйнує імунну та нервову систему , а ще сприяє розвитку ракових клітин. Поклеїти , зручні миючі шпалери , Ви забезпечили будинок парами бензолу , а ще й при цьому, від клею можна сказати , стали неусвідомленим наркоманом і підсадили всю свою сім’ю.

А тепер подумайте про те, що  заощадили Ви , дійсно вибираючи більш дешеві матеріали ? Займаючись облаштуванням свого житла , краще звертатися до професіоналів , які грамотно зможуть підійти до підбору будівельних матеріалів. Облаштовуючи свою квартиру або будинок , думайте , про його безпечності і не шкодуйте на це грошей , адже це здоров’я і безпека для Вашої родини і близьких.